TYMIÁN LINALOOL BIO 5ml

TYMIÁN LINALOOL BIO 5ml

zmätenosť, náladovosť, ťažkosti s púšťaním negatívnych pocitov, letargia, únava, ospalosť, dezorientácia, depresia, náchylnosť k infekciám, chronické zažívacie problémy, nadúvanie; , vynechanie menštruácie, kandidy, parazity

Ostrá prečisťujúca korenistá vôňa. 

Má porovnateľné účinky ako tymián thymol, najmä proti infekčné, antibakteriálne a protiplesňové, ale je pri svojom pôsobení jemnejší a má výraznejšie protikŕčové účinky, je vhodnejší pre deti.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: zmätenosť, náladovosť, ťažkosti s púšťaním negatívnych pocitov, letargia, únava, ospalosť, dezorientácia, depresia,
endokrinný systém:
obehový a lymfatický  systém:
dýchací  systém: náchylnosť k infekciám
tráviaci systém: chronické zažívacie problémy,nadúvanie, kandidy, parazity
močovo - pohlavný systém: vynechávanie menštruácie
pohybový systém: 
kožný systém

Tymián linalool je mierny druh tymianu. V prírodnom liečitelstve sa tymián používa pri prechladnutí, pri problémoch svalov a kĺbov, na podporu trávenia a starostlivosť o ústnu dutinu. Zlepšuje dýchanie pri prechladnutí, pôsobí proti ospalosti, depresiám, akné.

Miešanie: citrusové oleje, Eukalyptus

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/ Leaf Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie