VETIVER BIO 5ml

VETIVER BIO 5ml

úzkosť, starosti, precitlivenosť, neistota, zraniteľnosť, odpojenie, malá vytrvalosť, slabosť, nízka vitalita, striedavá chronická únava,nepokoj, časté infekcie, strata hmotnosti, obmedzené alebo zastavené periódy, dlhé menštruačné cykly, PMS, návaly horúčosti -klimaktérium, artritická bolesť, opuch a stuhlosť; suchá, slabá alebo bledá pokožka, nízke libido

Drevitá silná vôňa, ukľľudňujúca, hrejivá.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: úzkosť, starosti, precitlivenosť, neistota, zraniteľnosť, odpojenie, malá vytrvalosť, slabosť, nízka vitalita, striedavá chronická únava,nepokoj, nízke libido
dýchací  systém: časté infekcie,
tráviaci systém: strata hmotnsoti
močovo - pohlavný systém: obmedzené alebo zastavené periódy, dlhé menštruačné cykly, PMS, klimaktérium -návaly horúčosti
pohybový systém:  artritická bolesť, opuch a stuhlosť;
kožný systém: uchá, slabá alebo bledá pokožka

Vetiver sa používa ako vonné kadidlo a aj ako fixátor v parfumérii. V ľudovom liečitelstve sa Vetiver používa na kožné problémy a pri nervovom vypätí.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. U dopsleých nepoužívať na kožu vo vyššej koncentrácii ako je 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Vetiveria Zizanoides Root Oil

Miesto zberu: Salvádor / Sri Lanka - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie