PALMAROSA BIO 5ml

PALMAROSA BIO 5ml

emocionálna zmätenosť, výkyvy nálady, podráždenosť, strata vhľadu, emočné odpojenie a stiahnutie, pocity neistoty, dlhodobá únava, nespavosť,bolestivá menštruácia,suchá, zvädnutá koža,poruchy trávenia, búšenie srdca, výkyvy tlaku, vracanie, hnačky, potravinová intolerancia, estrogén, progesterón, napomáha chudnutiu

Ružovo -citrusová vôňa

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: emocionálna zmätenosť, výkyvy nálady, podráždenosť, strata vhľadu, emočné odpojenie a stiahnutie, pocity neistoty, dlhodobá únava, nespavosť,
endokrinný systém: estrogen, progesteron
obehový a lymfatický  systém: búšenie srdca, výkyvy tlaku
tráviaci systém: poruchy trávenia, vracanie, hnačky, intoleranica potravinová,napomáha chudnutiu
močovo - pohlavný systém: bolestivá menštruácia
kožný systém: suchá, zvädnutá koža

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Cymbopogon Martini Oil,Citral**, Geraniol**, Farnesol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Nepál - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie