CITRÓN BIO 10ml

CITRÓN BIO 10ml

Duševná únava, slabá koncentrácia, rozptyľovanie, zmätenosť,nepriehľadnosť, pesimizmus, depresia, strata dobrého úsudku, strata predvídavosti a schopnosti plánovania, ranná únava so sťaženým vstávaním, kŕčové žily, hemoroidy, poruchy cirkulácie, bolesti hlavy,problémy so žlčníkom a pečeňou, poruchy trávenia, pocit plnosti, zadržiavanie vody, nechutenstvo, kvasinky, vírusy, herpes,bradavice, rast vlasov

čistá, svieža, sladko kyslá vôňa.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: Duševná únava slabá koncentrácia, rozptyľovanie, zmätenosť,nepriehľadnosť, pesimizmus, depresia, strata dobrého úsudku, strata predvídavosti a schopnosti plánovania, ranná únava so sťaženým vstávaním, bolesti hlavy
endokrinný systém: zadržiavanie vody
obehový a lymfatický  systém: kŕčové žily, hemoroidy, poruchy cirkulácie
tráviaci systém: problémy so žlčníkom a pečeňou, poruchy trávenia, pocit plnosti, nechutenstvo
kožný systém: rast vlasov, bradavice
Kvasinky, vírusy, herpes

Miešanie: Tymian, Eukalyptus, Medovka, Šalvia, citrusové oleje

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Môže byť fototoixcký.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citral**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Taliansko - Bio / Demeter

Obsah: 10 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie