BORIEVKA (JALOVEC DREVO) BIO 5ml

BORIEVKA (JALOVEC DREVO) BIO 5ml

Letargia, apatia, pochmúrnosť, negatívne myšlienky, mentálna a priestorová dezorientácia, zmätenosť, strata inštinktívnej sebadôvery,reumatizmus, nepravidelná menštruácia, sťažené močenie, kašeľ, chladné končatiny, svalové bolesti, zadržiavanie vody, bolesti hlavy, nevoľnosť, nadúvanie, bolestivá menštruácia, poruchy trávenia, ekzem, dna, kyselina močová, močové kamene,celulitída

čerstvá, zelená vitalizujúca vôňa

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: Letargia, apatia, pochmúrnosť, negatívne myšlienky, mentálna a priestorová dezorientácia, zmätenosť, strata inštinktívnej sebadôvery, chronické bolesti hlavy
endokrinný systém: zadržiavanie vody
obehový a lymfatický  systém: chladné končatiny
dýchací  systém: kašeľ
tráviaci systém: nevoľnosť, nadúvanie, poruchy trávenia
močovo - pohlavný systém: nepravidelná menštruácia, sťažené močenie, bolestivá menštruácia
pohybový systém:  reumatizmus, svalové bolesti
kožný systém: chronické vyrážky, ekzem

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať v gravidite, pri dojčení a u malých detí.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Juniperus Communis Oil,Limonene**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko / Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie