LIMETKA BIO 10 ml

LIMETKA BIO 10 ml

únava, horúčka, oxidačný stres, akné, mastná pleť, zápaly, celulitída, opuchy, lymfa, podpora močenia,detoxikácia, munitný systém, dýchací systém, kašeľ, boľavé svaly, imunita, mikróby, úzkosť, stres,

Svieža sladkokyslá ovocná vôňa limety.

Aktivuje telo i myseľ, navodzuje dobrú náladu a dodáva energiu. neutralizuje mikróby
znižuje stratu vlhkosti,tonizuje a obnovuje žilovú cirkuláciu,podporuje hojenie tkanív
Určené pre: mastnú pleť, akné, celulitídu, retenciu tekutín,neutralizuje mikróby,znižuje telesnú teplotu,stimuluje imunitný systém,upokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺby,zmierňuje opuch, podporuje močenie,pomáha pri čistení a detoxikácii tela,pomáha pri čistení tkaniva lymfatického systému,zmierňuje úzkosť, znižuje stres,podporuje jasnú myseľ.

Limetky sú citrusové plody so zelenou kôrou a kyslou aromatickou dužinou. Pochádza z juhovýchodnej Ázie a dnes sa pestuje v tropických oblastiach, v Afrike a Strednej Amerike. Limetkové stromy majú výšku až 5 metrov, plody sú šťavnatejšie ako citróny a vysoko cenené pre svoju intenzívnu arómu. Tiež sa nazývajú "tropické citróny" a sú súčasťou mnohých slávnych koktailov, ako aj suroviny mexickej a juhovýchodnej ázijskej kuchyne.

Miešanie: Zázvor, Rozmarín

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Môže byť fototoxický. Na kožu neaplikujte vo vyššej koncentrácii ako 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Citrus Auarantifolia Oil, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Brazília - Bio

Objem: 10 ml

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info