ROZMARÍN VERBENON BIO DMEMETER 5ml

ROZMARÍN VERBENON BIO DMEMETER 5ml

pesimizmus, apatia, zármutok, depresia, plachosť, stiahnutie, odpojenosť, nízka sebadôvera, pocit, uviaznutia , chronická únava, letargia, studené ruky a nohy, slabosť v ranných hodinách a / alebo neskoro popoludní, slabá výdrž, chronické bolesti hlavy, slabá koncentrácia a pamäť, búšenie srdca, chronický kašeľ s hlienom, chronické zažívacie ťažkosti, nedostatočná menštruácia, vynechávanie menštruácie, kŕčové žily, bolesti svalov a kĺbov, jarná detoxikácia

Čerstvá, zelená, povzbudivá vôňa

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: pesimizmus, apatia, zármutok, depresia, plachosť, stiahnutie, odpojenosť, nízka sebadôvera, pocit, uviaznutia , chronická únava, letargia, slabosť v ranných hodinách a / alebo neskoro popoludní, slabá výdrž, chronické bolesti hlavy, slabá koncentrácia a pamäť,
obehový a lymfatický  systém: studené ruky a nohy, búšenie srdca
dýchací  systém: kašeľ, hlieny, 
tráviaci systém: zažívacie ťažkosti
močovo - pohlavný systém: nedostatočná menštruácia, slabá menštruácia, vynechávanie menštruácie
pohybový systém:  bolesti svalov, bolesti kĺbov

Tento éterický olej pomáha znižovať prítomnosť nežiaducej bakteriálnej, hubovej a vírusovej aktivity. Má omladzujúce účinky na pokožku.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať pri vysokom tlaku. Nepoužívať na hruď, krk a tvár u malých detí.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko - Bio/Demeter

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie