JAZMÍN SAMBAC ABSOLUE 1ml

JAZMÍN SAMBAC ABSOLUE 1ml

depresie, laktačná psychóza, psychická trauma,suchá koža, podráždená koža, napätie, nepokoj, úzkosť, pocit neprijatia, pocit nedostatočnsoti, depresia, netrpezlivosť, impotencia, frigidita, neplodnosť, biely výtok, belotok

Zmyselná ťažká kvetinová vôňa.

Má euforizujúce účinky, používa sa ako sexuálne tonikum. V Číne ho nazývali rastinou plodnosti.Mierni depresie, laktačnú psychózu, podporuje radosť a tvorivosť. Upokojuje a hydratuje suchú pokožku.
Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny povzbudzuje ducha srdca, sníma napätie, povznáša a upokojuje. Umocňuje radosť a preto sa podával pri ťažkých pôrodoch.
Jeho zvieravé účinky sa používali pri nadmernom výtoku/belotoku.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať v tehotenstve a pri dojčení. Nepoužívať na kožu vo vyššej koncentrácii ako 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Upozornenie: Nepoužívať v tehotenstve!

Ingredients INCI: Jasminum Sambac (Jasmine) FlowerBenzyl Alcohol**, Benzyl Benzoate**, Farnesol**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: India - konvenčný zber

Obsah: 1 ml

Prívlastok ABSOLUE označuje kvalitu oleja, ktorej sa dosiahlo špeciálnym spôsobom extrakcie vonných silíc (éterických olejov). Extrakcia sa vykonáva za pomoci organických rozpúšťadiel. Pri získavaní silíc sa používa petrolether alebo benzín. Takto získaná silica je označená ako "konkrétna" alebo KONKRET. "Konkrétne" silice obsahujú okrem vonných látok aj látky, ktoré sú pre silicu zbytočnou záťažou, čo sú najmä vosky. Tie sa oddeľujú ich rozpúšťaním v teplom alkohole a následnom mrazení. Po odstránení balastních - zbytkových látok sa silica označuje ako absolutne čistá - teda ABSOLUT, ABSOLUE.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie