KADIDLO INDICKÉ 5ml

KADIDLO INDICKÉ 5ml

psychické vyčerpanie,úzkosť, napätie, vyčerpanie, nepokoj, strach, nespavosť, zápaly dýchacích ciest, bolesť, imunitný systém

Čerstvá, zelená, živicová, drevnatá, uzemňujúca vôňa.

Kadidlo je živicou stromu Kadidlovníka pilovitého pochádzajúceho zo suchých oblastí Arábie, Afriky a Indie. Kadidlovník môže vyrastať až 8 metrov vysoko. Kadidlová živica má dlhoročnú tradíciu ako vydymovadlo a liečivo. Používa sa v kozmetike a parfumérii.

Na rozdiel od kadidla arabského, má kadidlo vyrábané v Indii čerstvejšiu vôňu. Kadidlo je vhodné pre čas meditácie a modlitby. Tíši srdcový nepokoj, uvoľňuje a napomáha pri úzkostných stavoch. Jeho hlavným miestom pôsobenia je psychika a nervový systém. Rovnako ako rumanček a levanduľa
slúžilo na odstraňovanie bolesti.
Kadidlo priniesli Traja Králi novonarodenému Ježiškovi spolu so zlatom a myrhou.
Kadidlo spolu so santalom zohrávalo dôležitú úlohu v chrámovom aj domácom živote, kde sa najčastejšie používalo ako vykurovadlo, pretože ho považovali za prostriedok na vyčistenie a upokojenie mysle a navodenie koncentrácie.
V Tradičnej čínskej medicíne sa používa na vyrovnávanie toku energie, prehlbuje dýchanie, odstraňuje bolesť a pomáha ničiť baktérie.
Čierny prášok, ktorý vznikol pražením, sa nazýval kohl. Egyptské ženy si ním zvýrazňovali oči.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Boswellia Serrata Oil, Limonene**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: India - konvenčný zber

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie