015 ZUO JIN WAN OBNOVA SPÁLENEJ KRAJINY

015 ZUO JIN WAN OBNOVA SPÁLENEJ KRAJINY

Pálenie záhy, bolesti žalúdka, grganie. Afty v ústach

Hlavné zameranie:
- pálenie záhy
- pálenie žalúdky
- bolesti a pálenie v krku, na ktorý nezaberie bežná liečba
- krvácanie ďasien
- afty v ústach
- zápach z úst

Jednoduchý a účinný predpis skladajúci sa iba z dvoch bylín má širokú škálu uplatnenia na stavy spojené s ústami, hrdlom a žalúdkom. Spoločným menovateľom je zápal v tejto oblasti. Dráha žalúdka prebieha od nohy cez brucho, žalúdok, dvanástnik a hrdlo do úst a na ďasná. Všetky popísané príznaky zodpovedajú tomuto priebehu a rovnako zodpovedajú prebytku tepla v dráhe. Tradičná čínska medicína považovala vyššie uvedené ťažkosti za dôsledok tzv. „ohňa žalúdku", čím sa myslelo nahromadenie horúčosti v oblasti žalúdka a sleziny, ktoré má za následok narušenie zostupného pohybu obsahu žalúdka. To sa prejavuje pálením záhy, bolesťou v žalúdku a v hornej časti brucha, zvracaním, grganím a pod.

Jedná sa o jednoduchú zmes užívanú pri pálení či bolestivosti pod rebrami a v hornej časti brucha, čo môže byť ďalej sprevádzané grganím, zvracaním, pálením záhy a nadmernou potrebou jedla až žravosťou. V ústach býva pocit horúčosti a sucha.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok do skončenia príznakov, potom postupne znižovať podľa odpovede organizmu.

Veľmi známa kombinácia dvoch bylín, ktoré sa navzájom podporujú vo svojom účinku - jedna upravuje peristaltiku, pohyb svaloviny tráviacej trubice smerom zhora dole, zatiaľ čo druhá bylina, ako je popísané aj v zmesi 012 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA, je protizápalová a pôsobí tiež proti hyperaktivite - nadmernému vylučovaniu žalúdočných štiav alebo zápalu. Hernia pažeráku, žalúdočné vredy, gastritída, zápaly nosohltanu, krku, paradentóza, zápaly ďasien, afty v ústach.

Pri nevýraznom pálení záhy, ale typicky zhoršenom stresom, radšej 062 - UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY, alebo obe zmesi kombinujeme. U mužov skôr s produktom 063 - UPOKOJENIE ZNESVÁRENÝCH. Pri aftách podávame zmes 015 - OBNOVA SPÁLENEJ ZEME vtedy, keď sú afty skôr na slizniciach dutiny ústnej 016 - MAJSTROVSKÉ ODVEDENIE ČERVENÉHO skôr pri aftách na jazyku. Pri oboch lokalizáciách podávame preparáty súčasne. Pri aftách sa aplikácia kombinuje s lokálne pôsobiacim sprejom 450 - POHLADENIE RANNEJ ROSY.

Autor zmesi:
Dr. ZHU DAN XI, zmes pochádza z jeho diela DAN XI XIN FA, z r. 1481.

: 200 guľôčok/ 33g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie