191 NU KE BA ZHEN WAN NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

191 NU KE BA ZHEN WAN NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

Všeobecné oslabenie, bledosť. Posilnenie po pôrode a pri dojčení.

Hlavné zameranie:
- celková únava po chorobe
- popôrodné rekonvalescencie
- popôrodná chudokrvnosť či nedostatočnosť materského mlieka

Jedná sa o najznámejšiu zmes na posilnenie vitálnej energie a zlepšenie prekrvenia. Pre ženy je veľmi významné doplňovanie krvi, nakoľko dochádza k jej pravidelným stratám počas menštruácie. Zmes pôsobí ako na krvotvorbu, tak i na intenzívnejšie prekrvenie v tkanivách. K typickým indikáciám patrí tiež posilnenie organizmu po pôrode, najmä pri nedostatočnosti materského mlieka z popôrodného vyčerpania alebo po predčasnom pôrode či pôrode cisárskym rezom.

Najdôležitejším momentom na podanie zmesi ako u mužov tak i u žien je oslabenie organizmu a bledosť z nedostatočného prekrvenia.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po dvoch až troch týždňoch.

Zmes NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL je veľmi harmonickou kombináciou ôsmich bylín. Je príkladom spojovania iných zmesí do funkčných a vyvážených celkov. Je vlastne kombináciou receptúr 161 - PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN a 151 - PILULKA ŠTYROCH UŠĽACHTILÝCH. Štyri byliny sa zaoberajú posilnením "jinovej krvi" (teda výživou roznášanou po tele krvou) a štyri ďalšie zlepšením "jangovej energie", teda funkčným stavom. Mnohé z prítomných bylín sa moderne zaraďujú medzi známe adaptogény - látky pomáhajúce prežiť v sťažených podmienkach, náročných na energetické zdroje.

Ako bolo uvedené, tento produkt je kombináciou dvoch iných zmesí 161- PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN a 151 - PILULKA ŠTYROCH UŠĽACHTILÝCH. Preto pri potrebe posilniť jednu zložku viac ako druhú, môžeme kombinovať s jednou či druhou z uvedených zmesí, aby sme posilnili výživu či energiu v organizme. Ak je stav vyčerpanosti sprevádzaný zimomravosťou, volíme radšej zmes 195 - DESAŤ OPORNÝCH STĹPOV. Pri vyčerpanosti so zimnicou a zvýšenou teplotou podávame spolu so zmesou 008 - ŠKORICOVNÍKOVÁ ZMES a to do odznenia zimnice. Potom pokračujeme iba s touto zmesou NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL. Pri súčasnom strese a vyčerpaní kombinujeme so zmesou 061 - VOĽNOSŤ SLOBODNÉHO PÚTNIKA v polovičných či plných dávkach. Pri nespavosti kombinujeme s produktmi číslo 121 - ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSARA alebo 192 - HARMÓNIA Z BROSKYŇOVÉHO HÁJA. V popôrodných stavoch v prípade brušných bolestí a únavy kombinujeme spolu so zmesou 054 - ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY.

Dr. BI LI ZHAI v diele ZHENG TI LEI YAO. Vydané v roku 1529.

 200 guľôčok/ 33g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie