191 NU KE BA ZHEN WAN NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

191 NU KE BA ZHEN WAN NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

Všeobecné oslabenie, bledosť. Posilnenie po pôrode a pri dojčení.

Hlavné zameranie:
- celková únava po chorobe
- popôrodné rekonvalescencie
- popôrodná chudokrvnosť či nedostatočnosť materského mlieka

Jedná sa o najznámejšiu zmes na posilnenie vitálnej energie a zlepšenie prekrvenia. Pre ženy je veľmi významné doplňovanie krvi, nakoľko dochádza k jej pravidelným stratám počas menštruácie. Zmes pôsobí ako na krvotvorbu, tak i na intenzívnejšie prekrvenie v tkanivách. K typickým indikáciám patrí tiež posilnenie organizmu po pôrode, najmä pri nedostatočnosti materského mlieka z popôrodného vyčerpania alebo po predčasnom pôrode či pôrode cisárskym rezom.

Najdôležitejším momentom na podanie zmesi ako u mužov tak i u žien je oslabenie organizmu a bledosť z nedostatočného prekrvenia.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po dvoch až troch týždňoch.

Zmes NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL je veľmi harmonickou kombináciou ôsmich bylín. Je príkladom spojovania iných zmesí do funkčných a vyvážených celkov. Je vlastne kombináciou receptúr 161 - PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN a 151 - PILULKA ŠTYROCH UŠĽACHTILÝCH. Štyri byliny sa zaoberajú posilnením "jinovej krvi" (teda výživou roznášanou po tele krvou) a štyri ďalšie zlepšením "jangovej energie", teda funkčným stavom. Mnohé z prítomných bylín sa moderne zaraďujú medzi známe adaptogény - látky pomáhajúce prežiť v sťažených podmienkach, náročných na energetické zdroje.

Ako bolo uvedené, tento produkt je kombináciou dvoch iných zmesí 161- PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN a 151 - PILULKA ŠTYROCH UŠĽACHTILÝCH. Preto pri potrebe posilniť jednu zložku viac ako druhú, môžeme kombinovať s jednou či druhou z uvedených zmesí, aby sme posilnili výživu či energiu v organizme. Ak je stav vyčerpanosti sprevádzaný zimomravosťou, volíme radšej zmes 195 - DESAŤ OPORNÝCH STĹPOV. Pri vyčerpanosti so zimnicou a zvýšenou teplotou podávame spolu so zmesou 008 - ŠKORICOVNÍKOVÁ ZMES a to do odznenia zimnice. Potom pokračujeme iba s touto zmesou NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL. Pri súčasnom strese a vyčerpaní kombinujeme so zmesou 061 - VOĽNOSŤ SLOBODNÉHO PÚTNIKA v polovičných či plných dávkach. Pri nespavosti kombinujeme s produktmi číslo 121 - ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSARA alebo 192 - HARMÓNIA Z BROSKYŇOVÉHO HÁJA. V popôrodných stavoch v prípade brušných bolestí a únavy kombinujeme spolu so zmesou 054 - ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY.

Dr. BI LI ZHAI v diele ZHENG TI LEI YAO. Vydané v roku 1529.

 200 guľôčok/ 33g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info