207 JING ZHUI TONG WAN PRUŽNOSŤ STREŠNÉHO TRÁMU

207 JING ZHUI TONG WAN PRUŽNOSŤ STREŠNÉHO TRÁMU

Bolestivé kĺby, šľachy a svaly, bolesti chrbta, únavové bolesti svalov a šliach.

bolestivé kĺby, šľachy a svaly - bolesti chrbta - únavové bolesti svalov a šliach

Typický predstaviteľ zmesí pôsobiacich na reumatické bolesti kĺbov. Bolestivé kĺby bývajú opuchnuté, je obmedzená pohyblivosť. Maximum ťažkostí je obvykle po prebudení či pri únave, k miernemu zlepšeniu dochádza po rozhýbaní a teplom. Zmes obsahuje byliny zvyšujúce prekrvenie postihnutých oblastí a ďalšiu skupinu, pomáhajúcu imunite a precitlivenosti organizmu na vonkajšie vplyvy.

Zmes nemá analgetické pôsobenie – ku zlepšeniu stavu dochádza regeneráciou postihnutého tkaniva.

3x denne 8 – 15 guľôčok po dobu minimálne štyroch týždňov. Vhodná je kombinácia s lokálne pôsobiacimi zmesami v podobe náplastí či roztokov (viď. 349 – 354).

Zmes je podávaná v situáciách, kedy bolesti pohybového aparátu vyvoláva prítomnosť troch vonkajších škodlivín - chladu, vetra a vlhkosti. Ide o situáciu, kedy tieto tri patogény sú v tele už pomerne dlho, takže už stačili narušiť tok krvi a vyvolať vznik blokád krvi. Typickými príznakmi sú bolesti šliach, svalov a kĺbov, spravidla ostré, brnenie nebo necitlivosť v končatinách, kŕče končatín, obmedzená pohyblivosť. Stav býva spravidla horší ráno, pred rozhýbaním.

 200 guľôčok/ 33g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info