P007 BI MIN GAN PIAN VYVANUTIE DRAČEJ JASKYNE

P007    BI MIN GAN PIAN VYVANUTIE DRAČEJ JASKYNE

Chronická nádcha, zápaly dutín. Zväčšené nosné mandle. Alergická nádcha so svrbením alebo pálením sliznice, kýchanie.

Hlavné zameranie:
- chronická nádcha
- zápaly prínosových dutín
- zväčšená nosová sliznica, nosové polypy
- alergická nádcha v sezóne

Vyhľadávaná zmes na alergie a chronické zápaly horných ciest dýchacích (nádcha a zápaly dutín). Pri alergiách sa má začať podávať tesne pred začiatkom sezóny. Väčšina bylín funguje bez vyvolania nepríjemného útlmu. Táto bylinná zmes pôsobí na uvoľnenie horných ciest dýchacích, ktoré predstavujú podľa čínskej medicíny „bránu do pľúc". Pri prieniku vonkajšej škodlivej energie (infekčný činiteľ či alergén) do organizmu, sa táto často usadí na povrchovej úrovni, teda v tejto „bráne" a tak prekáža normálnemu kolobehu energie – látkovej výmene, výžive, normálnej sekrécii žliazok atď. Pri dlhodobom pôsobení škodliviny postihnutá oblasť „zatuchne", zdurí sa sliznica, pretrváva výrazná sekrécia, komplikuje sa stav okolitej oblasti (vedľajšie nosové dutiny, stredné ucho), zdurí sa nosná mandľa. Zmes bylín vo VYVANUTÍ DRAČEJ JASKYNE má zvláštnu afinitu k alergiám, kde bez akéhokoľvek celkového tlmenia upravuje premrštenú reakciu organizmu.

Zmes je určená pre už vypuknutú nádchu infekčného či alergického pôvodu, zápal dutín či nepriechodnosť nosa. Nepodáva sa preventívne, v prípade alergií sa užíva s ich nástupom. Pri liečbe akútnych infekcií a zahlienení dýchacích ciest dôrazne odporúčame vynechať sladkosti a obmedziť mliečne výrobky! Dôležitá je postupnosť užívania produktov u alergií: Pri sezónnej alergickej nádche sa podáva aspoň mesiac pred prepuknutím sezóny zmes 142 - ODOLNOSŤ EBENOVÉHO VETROLAMU .

Dávkovanie a doba užívania:
Bežné dávkovanie pre dospelých je 2 x denne 6 tabliet. Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov. Deti od 6 rokov užívajú 2x denne 2 tablety. Toto dávkovanie sa pri alergiách dodržiava, pri zápaloch dutín sa v úvode liečby zvyšuje na dvojnásobok (2 x denne 12 tabliet pri dospelých). Pri alergiách je dávkovacia schéma popísaná vyššie. Pri nádche a zápale dutín sa zmes užíva do vymiznutia sekrécie. Opäť pripomenutie - ako alergia, tak aj chronická nádcha je signálom, že nie je v poriadku imunita, takže je vhodné kombinovať s ďalšími zmesami.
Môže znižovať krvný tlak, nutné dodržiavať pitný režim.

Balenie: 100 tabliet/33 g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie