P056 DANG GUI SHAO YAO PIAN RAST HORY TCHAJ

P056 DANG GUI SHAO YAO PIAN RAST HORY TCHAJ

Podpora tehotenstva, tehotenské kŕče, predčasné maternicové sťahy.

Hlavné zameranie:
- prevencia tehotenských komplikácii (krvácanie, predčasné sťahy maternice)
- tehotenské kŕče
- bolesti bedernej chrbtice v tehotenstve
- prevencia tehotenskej chudokrvnosti

Zmes, založená na kombinácii koreňa pivonky mliečnokvetej a archangeliky čínskej, je známa už od tretieho storočia. Jej preventívne podávanie v tehotenstve je teda podložené dlhoročnou skúsenosťou. Významne podporuje tvorbu krvi, ďalej sa užíva na zmiernenie predčasných sťahov maternice, pri pobolievaní v podbrušiu počas tehotenstva či pri pocite tlaku v malej panve. Používanie tejto zmesi možno odporučit tiež u tehotných žien trpiacich anémiou alebo tráviacimi problémami.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 3 tablety. Zmes sa podáva najmä v prvých troch mesiacoch tehotenstva, ale môže sa podávať i v ktorúkoľvek inú dobu počas tehotenstva (napríklad v prípade predčasných sťahov maternice v jeho závere).

DANG GUI (Radix angelicae sinensis), BAI SHAO (Radic paeoniae albae) sú typickými predstaviteľmi tzv. vyživujúcich bylín, osobitne určených pre podávanie ženám. Znižuje pohotovosť k svalovým kŕčom, sú prirodzenou zásobárňou horčíka. Zlepšuje krvotvorbu. FU LING (Sclerotium poriae cocos), BAI ZHU (Rhizoma atractylodis macrocephalae) zlepšujú trávenie a zažívánie, čiže v čínskej terminológii "výrobu energie z potravy". ZE XIE (Rhizoma alismatis orientalis), CHUAN XIONG (Radix ligustici walichii) doplnkové byliny, pôsobiace najmä na úpravu krvného zásobovania.

Autor zmesi:
Dr. ZHANG ZHONG JING. Táto zmes bola prvýkrát uvedená v diele JING GUI YAO LUE okolo r. 210.

 Balenie: 100 tabliet/33 g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info