P021 LI ZHONG PIAN OBNOVA RÍŠE STREDU

P021 LI ZHONG PIAN OBNOVA RÍŠE STREDU

Zimomravosť, problémy s trávením, hnačka, únava.

Hlavné zameranie:
- nechutenstvo
- neznášanlivosť chladných jedál
- chladné končatiny
- hnačka a tlak v bruchu
- zimomravosť

Produkt je určený na poruchy trávenia, najmä nedostatočne strávenej potravy s následnou hnačkou. Je vhodný najmä pre oslabené zimomravé osoby. Tráviaci systém je ako kotlík. Aby premenil požitú potravu na potrebnú energiu, potrebuje teplo. Zmes je teda určená pre zimomravých ľudí s tráviacimi problémami, vyvolanými nedostatočným „vnútorným varením", t.j. trávením. Vyššie uvedené príznaky sú typické pre stav zachladenia žalúdka a čriev. V tejto situácii býva zhoršenie stavu po požití studených nápojov alebo jedál, postihnutý naopak vyhľadáva teplé potraviny a nápoje, bolesti žalúdka sa zmierňujú aplikáciou tepla.

Zmes je používaná u jedincov so „zle nastaveným trávením", prejavujúcim sa vyššie uvedenými príznakmi. Jej funkcia je harmonizácia tráviacich procesov, ktorých porucha je podľa čínskej medicíny spôsobená „zachladeným žalúdkom". Z moderného hľadiska zmes zosilňuje funkciu pankreasu, žlčových ciest a pečene. Podporuje trávenie a zlepšuje cirkuláciu.

Dávkovanie a doba užívania:
2 x denne 6 tabliet v prípade mierneho priebehu. Pri výraznejších akútnych stavoch možno podať až 10 guličiek.
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Deti od 3 do 12 rokov užívajú 2 x denne 2 tablety.

WEN ZHONG QU HAN - zahreje stred, vypudí chlad BU QI JIAN PI - doplní QI, spevní slezinu BAI ZHU (Rhizoma Atractylodis Macrocephalae) a DANG SHEN (Radix Codonopsis Pilosulae) doplňujú QI sleziny a žalúdka a tak zpevňujú ich funkcie. GAN JIANG (Rhizoma Zingiberis Officinalis) zahrieva

Balenie: 100 tabliet/33 g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info