P189 REN SHEN GU BEN PIAN VODA Z HORSKÝCH PRAMEŇOV

P189 REN SHEN GU BEN PIAN VODA Z HORSKÝCH PRAMEŇOV

Suchý kašeľ, pocit horkého dychu, sucho v ústach, smäd.

Hlavné zameranie:
- chronický suchý kašeľ
- smäd
- nočné potenie

Táto kombinácia bylín zlepšuje prejavy „vysušenia" organizmu, prejavujúce sa na koži či slizniciach. Na slizniciach sa prejavuje pocitom sucha v ústach a v hrdle, suchým kašľom a smädom, alebo tiež zápchou. Paradoxným, ale ďalším typickým príznakom je nočné potenie. Na koži sa vo zvýšenej miere objavujú vrásky a pigmentové škvrny.

Zmes upravuje hospodárenie s vodou, najmä na slizniciach a v podkoží.

Dávkovanie a doba užívania:
2x denne 6 tabliet po dobu najmenej 3 mesiacov.

YANG XUE ZI YIN - vyživí krv, rozhojní YIN. QING RE XIE FEI - prečistí horúčosť, sťahuje oheň z pľúc. Zmes obsahuje rozsiahlu skupinu cisárskeho dvora, kde však nie je možné jednoznačne určiť cisára. Za dvojicu cisárov zmesi je možné považovať MAI MEN DONG (Tuber Ophiopogonis Japonica) a TIAN MEN DONG (Tuber Asparagi Cochinchinensis), ktorí výrazne vyživia YIN pľúc a ľadvín a tak pomáhajú kompenzovať straty tekutín vzniknuté následkom pôsobenia horúčosti. Ich minister SHU DI HUANG (Radix Rehmaniae Glutinosae Praep.) pomáha rozhojniť YIN, predovšetkým však vyživuje krv. Druhý minister SHENG DI HUANG (Radix Rehmania Glutinosae) osvieži krv a rodí tekutiny, čím ďalej podporuje cisárov v ich snažení. Asistentom je DANG SHEN (Radix Codonopsis Pilosulae), ktorý doplňuje QI pľúc a tak bráni prílišnému nahromadeniu tekutín v pľúcach podporou ich rozptyľovacej funkcie.

Zmes je určená pre výživu YIN a krvi so zvláštnym zreteľom na pľúca a ľadviny. Podáva sa pri chronických stavoch so suchým kašľom, vykašliavaním žiliek krvi, smädom, nočným potením.

Balenie: 100 tabliet/33 g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info