P018 BAI TOU WENG PIAN ŠTVORICA POHOTOVÝCH POMOCNÍKOV

P018 BAI TOU WENG PIAN ŠTVORICA POHOTOVÝCH POMOCNÍKOV

Hnačky s hlienom a krvou v stolici.

Hlavné zameranie:

- hnačky
- dyzentéria
- pálenie alebo svrbenie v konečníku
- prítomnosť krvi, hlienu alebo hnisu v stolici

Kombinácia štyroch bylín sa užíva pri hnačkách zápalového pôvodu. Zápal môže byť vyvolaný infekciou (črevná chrípka), či požitím nedostatočne upravenej stravy. Býva častým spoločníkom cestovateľov do exotických krajín. Ďalšie príčiny zápalov ešte nie sú úplne vyjasnené, ako je tomu napríklad pri Crohnovej chorobe či ulceróznej kolitíde. Zmes výrazne prečisťuje, dezinfikuje črevo a zastavuje hnačku.

V prípade výrazných neustupujúcich ťažkostí vyhľadajte lekára.

Dávkovanie a doba užívania:
V akútnych stavoch až 2 x denne 8 tabliet, pri chronických stavoch je vhodné kontaktovať terapeuta čínskej medicíny a stav konzultovať, obvykle sa jedná o zložitejší stav.
Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a kojace ženy. Deti od 6 rokov užívajú 2x denne 2 tablety.

Čo povedali majstri:
Dve byliny v zmesi (koptis a korkovník) pôsobia protizápalovo a dezinfikujú črevný trakt od mikroorganizmov, na ktoré nie je telo zvyknutie a ktoré vyvolávajú hnačku. Ďalšie dve sú špecifické pre črevný trakt a metabolizmus vody. Je typické pre zápaly čreva, že sa zvyšuje sekrécia tekutín do čreva a súčasne postihnutou sliznicou viazne jej spätné vstrebávanie. Preto sa objavuje hnačka. Byliny, ktoré obnovujú výstelku črevnej steny, týmto tiež zaisťujú správne hospodárenie s tekutinami v črevnom trakte a zastavia ich stratu hnačkou. Krvácanie sa tiež zastaví obnovou črevnej sliznice a opätovným prekrytím krvných vlásočníc.

 Balenie: 100 tabliet/33 g

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info