APIFYTO+NECHTÍK LEKÁRSKY

APIFYTO+NECHTÍK LEKÁRSKY

kašeľ, imunita, ochorenia dýchacieho systému, astma, bronchitída, opakované nádchy, srdco -cievny systém, regenerácia, infarkt, tehotenstvo, klimaktérium

Preparát je podporujúci pri protizápalových, broncholytických, mukolytických, bronchodilatačných prostriedkoch. Používa sa pri ochoreniach dýchacích orgánov, bronchiálnej astme, akútnych respiračných chorobách (u detí o niekoľko dní miznú kašeľ a teplota, normalizuje sa krvný obraz). Preukázal dobré výsledky aj pri komoplexnej terapii  tuberkulózy,podporuje hojenie. Posilňuje imunitu.

Poskytuje podporu pri regenerácii po prekonanom infarkte myokardu: obnova  tkaniva, spevňovanie srdcového svalu (preukázane v prácach doktora Muchina, známeho kardiológa a homeopata). Podporuje vstrebávanie vápnika. Prípravok sa odporúča i pre ženy s rôznymi patológiami tehotenstva (toxikóza v prvom trimestri, obvyklé potraty, nedostatočná funkcia placenty, anémia). Dobré výsledky sú pri užívaní v klimaktériu (vplýva na normalizáciu  spánku, duševného stavu, práceschopnosti, obnovu normálnej štruktúry buniek).

Upozornenie:
Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Potenciálni užívatelia:
Ľudia trpiaci ochoreniami dýchacích orgánov vrátane tuberkulózy.
Ľudia po prekonanom infarkte myokardu.
Ženy s patológiami tehotenstva.
Ženy počas klimaktéria.

Spôsob užívania:
Dospelým a deťom od 12 rokov sa odporúča užívať 2 ml (20 kvapiek) balzamu rozpusteného v 30 ml prevarenej vody 20 minút pred jedlom 2-krát denne.
Deťom do 12 rokov sa odporúča užívať 1 ml (10 kvapiek) balzamu rozpusteného v 30 ml prevarenej vody 20 minút pred jedlom 2-krát denne.

Po prekonanom infarkte myokardu sa preparát indikuje od 10. dňa na pozadí štandardnej terapie.

Trvanie kúry jeden mesiac. Opakovať kúru až o mesiac. V osobitných prípadoch je možné predĺžiť užívanie produktu do 3 mesiacov.

Výživový doplnok, 100 ml

Zloženie:
tinktúra nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis),včelia materská kašička, včelí peľ, extrakt lariev vijačky voštinovej (Galleria mellonela)

Výživový doplnok nie je liekom a nenahradzuje pestrú stravu, ani farmakoterapiu.
Neprekračujte odporúčané dávky. Chráňte pred deťmi.
Uschovávajte v chlade, suchu a tme.

Etami s.r.o.

8,90€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info