SALVEPROLIS

SALVEPROLIS

zápaly v ústnej dutine, afty, paradentoza, zápaly ďasien, zápal mandlí

Zloženie:
propolis, alkohol (65%-ný),nechtík lekársky (Calendula officinalis), list šalvie (Salvia officinalis), glycerol, med.

Všetky tri základné zložky tejto propolisovej tinktúry sú prírodnými antibiotikami, preto zaručujú efektívnu pomoc pri zápaloch ústnej dutiny spôsobených najrozličnejšími mikroorganizmami. Propolis a šalvia navyše oplývajú silným antiseptickým účinkom, tlmia zápal. Šalvia tiež pomáha odstraňovať a hojiť zápaly ďasien a celej ústnej dutiny.


Potenciálni užívatelia:
Ľudia trpiaci zápalmi v ústnej dutine

Užívanie:
Strieknuť 1-2 dávky do ústnej dutiny 2 až 4-krát denne.
Odporúčaná denná dávka (8 dávok – 1,92 g) obsahuje 76,8 mg propolisových fenolových zlúčenín (Referenčné nutričné hodnoty nie sú určené.) a 57,6 mg betakaroténu (Referenčné nutričné hodnoty nie sú určené.)

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti: Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.
Informácie o tomto produkte týkajúce sa jeho účinkov na ľudské zdravie vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov.

25ml

Výživový doplnok nie je liekom  asa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.Neprekračujte odporúčané dávky. Chráňte pred deťmi.Uschovávajte v chlade, suchu a tme.


Etami s.r.o.

6,30 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info