APICHITOSAN

APICHITOSAN

imunita, znečistené životné prostredie, detoxikácia

Zloženie: nízkomolekulový včelí chitosan, extrakt z píniových orieškov

Popis: Unikátna kombinácia dvoch zložiek – chitosanu a píniových orieškov – poskytuje úžasné možnosti na ozdravenie organizmu. Chitosan má schopnosť podporovať selektívne vylučovanie škodlivín z organizmu, extrakt z píniových orieškov má posilňujúci účinok.

Spôsob užívania: Odporúča sa používať vnútorne 3x denne 30 minút pred jedlom pridaním 5-7 kvapiek do vlažnej vody alebo medu.

Potenciálni užívatelia: Obyvatelia veľkomiest a regiónov so zvýšenou úrovňou znečistenia životného prostredia.Muži a ženy, ktorí žijú pod vplyvom stresu, užívajúci alkohol, pracujúci v nebezpečných povolaniach.Všetci tí, ktorí sa starajú o posilnenie imunity.Dospelí a deti s poruchami endokrinných funkcií. 


Upozornenie: Včelie produkty sa považujú za silné antioxidanty a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní. 

15ml

Výživový doplnok nie je liekom a nenahradzuje pestrú stravu, ani farmakoterapiu.
Neprekračujte odporúčané dávky. Chráňte pred deťmi.
Uschovávajte v chlade, suchu a tme.

Etami s.r.o.

7,40 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info