BIOGROUP

bios medica

 

 

 
Vstúpte do sveta bio integrovaje celostnej prírodnej medicíny, pri zrode ktorej stáli talianski  lekári.
Ochorenie je v podstate stratou rovnováhy, ktorú zapríčinili vonkajšie alebo vnútorné činitele napríklad emócie. ​
Opätovné získanie zdravia je prejavom nadobudnutej dynamickej rovnováhy.​
Biointegrovaná medicína lieči telo aj myseľ, pomáha pochopiť príčiny ich ochorenia. ​
Nájsť kľúč k zdraviu, znamená určiť správny smer  a tak naplniť náš život radosťou.

Preparáty Biogroup sú rozdelené do niekoľkých línií:

Línia Oncophyt, ktorá ponúka pomoc pri tradičných protokoloch chemoterapie a rádio-terapie, pomáha znížiť jej vedľajšie účinky. Dôležitá je prevencia ONCOPHYT1 - prípravok priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, výživu organizmu, podporný účinok pri ochrane pred onkologickým ochorením. Všetky preparáty rady oncophyt sú vedecky podložené sú uvedené na stránke PubMed, kde sa môžete informovať o rastlinných zložkách jednotlivých preparátov. Doktori firmy Biogroup sú členmi vedeckej spoločnosti ARTOI.IT, ktorá spolupracuje s onkológmi na celom svete a zaoberajú sa najnovším poznatkom v onkológii.

​Línia Biodren - vysoko kvalitná línia pre detoxikáciu najdôležitejších orgánov ľudského organizmu. Súčasťou bylinného preparátu sú zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas detoxikačného programu.

Línia Psicophyt – Bachové esencie a fytopreparáty v podobe homeopatických guličiek. Bachov systém je prvým systemom kvetovych esencií, ktorý pokrýva všetky dôležité základné emócie.

​Ženská línia je zameraná na ženy vo všetkých fázach života, pri duševných a fyzických zmenách, ako sú menštruačný cyklus, tehotenstvo, klimaktérium  apod.

​Línia Bioforma - určená pre efektívne zníženie hmotnosti, bylinné preparáty pomáhajú pre matabolizmus, pocit sýtosti, detoxikácie, odstránenie prebytočnej vody z tela

​Línia Imunita - bylinné preparáty vynikajúco pôsobia pri akútnych stavoch chrípky a pôsobia aj ako prevencia

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info